Kráčajte strategicky za svojím cieľom

Marketing, ktorý odštartuje

vašu cestu za cieľom

Čo potrebujete na začiatok vedieť?

Začínať s podnikaním je ako skok do neznáma. Vzrušujúce, očarujúce, no aj plné neistoty a výziev.

Mnoho začínajúcich podnikateľov sa stráca v mori rôznych marketingových aktivít a často nevedia, kde začať. Ak si nemôžete dovoliť opakovať cyklus pokus-omyl, čo pravdupovediac stojí nielen dosť času, ale aj financií, radi vám s tým pomôžeme.

Alchýmia značky

Nalaďte sa na prosperitu

1

Stratégia: Poznajte svoju biznis DNA

Nevaríme z vody. Svoje stratégie zakladáme na faktoch a dlhoročných skúsenostiach. V značke musia byť odzrkadlené vaše najhlbšie hodnoty a presvedčenia, s ktorými sa vaša cieľová skupina môže stotožniť na osobnej úrovni.  Ukážeme vám, čo pomôže vašej značke odlíšiť sa na trhu a efektívne komunikovať s potenciálnymi zákazníkmi. Investícia do vytvorenia silnej stratégie sa v konečnom dôsledku vráti mnohonásobne a je kľúčová pre dlhodobý úspech každého podnikania.

2

Branding: Zrkadlo vašej identity

Svet vás potrebuje vidieť a počuť. Značka je ale viac ako len vizuálna identita; Je to živá entita, ktorá vyrastá zo skutočnej podstaty vášho podnikania. Pretože rozumieme marketingu, biznisu a ľuďom, môžeme jednoducho zosúladiť značku s vaším podnikaním alebo osobnou identitou. Na základe toho s vami vaša cieľová skupina bude ľahšie rezonovať, ľahšie vás rozpozná a porozumie vám. Branding môže byť transformačná cesta, ktorá vedie k lepšiemu sebavyjadreniu pre jednotlivcov, a je skutočným icebreakerom pre firmy.

3

Webdesign: Online domov pre váš biznis

Webová stránka nie je len o pixeloch a kódoch – je to online domov pre váš biznis. Špecializujeme sa na tvorbu príjemných webových stránok v súlade s dušou vašej značky, kde sa vaši návštevníci budú ľahko orientovať. Skĺbením estetiky, funkcionality a zdravého rozumu vytvárame pre váš biznis útulný a funkčný online domov, s ktorým vaše publikum zarezonuje. Každá digitálna cesta začína a končí práve s webstránkou. Slúži nielen ako vaša vizitka, ale je aj efektívnym nástrojom na získavanie zákazníkov.

4

Marketing: Kultivujte svoj biznis

Svoje poklady si už nemusíte nechávať pre seba. Dovoľte svojim potenciálnym zákazníkom objaviť vás kdekoľvek a práve vtedy, keď vás a vaše služby alebo produkty potrebujú. V skratke, buďte v správnom čase na správnom mieste. Nechajte sa vidieť a počuť. Komunikujte to, čo má zmysel a súznie s vašou značkou aj s vašou cieľovou skupinou. Sme stratégovia, ktorí vyrástli v prostredí obchodu, marketingu a reklamy. Vieme, že aj v digitále sa oplatí zachovať si svoju tvár a ľudskosť. Sme ideálny partner pre tvorbu stratégií a správu kampaní, ktoré vás zmysluplne spájajú so svetom a prinášajú výsledky.

5

Social Media: Zdieľajte svoje hodnoty

Váš online priestor potrebuje dýchať autenticitou. Ľudia sa totiž chcú spájať so skutočnými ľuďmi, ktorí im rozumejú, venujú pozornosť ich potrebám a túžbam a sú pripravení reagovať na ne. Vaša digitálna stopa by mala odzrkadľovať identitu vašej značky a to, pre čo bije srdce vášho biznisu. Môžeme sa stať vaším sprievodcom pri návrhu, tvorbe a zdieľaní pútavého a jedinečného online príbehu, ktorý nielen odráža vašu značku a príbeh, ale zároveň angažuje vašu cieľovú skupinu a podporuje skutočné medziľudské spojenie na úrovni značka – médium – človek.

6

Consulting: Prospievajte vo svete marketingu

Získajte informácie, učte sa a zvládnite marketing ľavou-zadnou! Našou úlohou je stáť pri vás ako váš priateľský radca, ktorý vám ponúkne vhľad do sveta marketingu a naučí vás základné tipy, triky a grify. Podporte životaschopnosť vášho podnikania, pripravte sa premeniť svoje výzvy na víťazstvá a pozorujte, ako váš biznis s našou pomocou prekvitá.

Brand Workshopy

Úsilie celej firmy musí byť v dosahovaní cieľov jednotné. Posvietime si spolu s vami na vašu značku a jej smerovanie. Stretnite sa s nami a získajte čerstvý insight a odporúčania pre vašu značku.

Silná stratégia značky

Posilnite svoju značku so zmysluplnou stratégiou a robte rozhodnutia a kroky, ktoré vás spájajú s vašou cieľovou skupinou a vedú vás tým správnym smerom v súlade s vašimi cieľmi.

Silná marketingová stratégia

Oprite úsilie svojej spoločnosti o jasne definovaný cieľ so špecifickým plánom marketingových aktivít v súlade s identitou značky a obchodnými cieľmi.

Marketingová exekutíva

Zrealizujeme pre vás riešenia na mieru, ak potrebujete novú vizuálnu identitu pre značku, webovú stránku, predajný funnel, reklamnú kampaň pre váš nový projekt a iné.

Značky dostupné pre začínajúcich podnikateľov

Rešpektujeme vaše možnosti

Nemáme veľmi v obľube slová „nedá sa“. Sami sme budovali niekoľko projektov na mnohých frontoch a vieme, že sa dá. Na každú otázku existuje odpoveď, ALE… je dôležité mať reálne očakávania a využiť dostupné možnosti strategicky a zmysluplne.

Tvoríme pre značky, ktoré menia svet na dobré miesto pre život

Dohodnite sa s nami na bezplatnej konzultácii

4 + 4 =