Tvoríme
marketing
INAK

Objavte svoju hodnotu

Bohowski Logo

Náš štart

Sme mladí, kreatívni ľudia a baví nás tvoriť po svojom.

Pracujeme s nadšením a svoju radosť z práce šírime do okolia. Svet má dnes už veľa strojených a dokonalých agentúr, ktoré ponúkajú modré z neba.

My takou nie sme, s každým zákazníkom sa individuálne dohodneme na reálnych potrebách a nehovoríme v metaforách. 

Budeme si rozumieť.

Oslovte nás…

Vďaka našim skúsenostiam, overeným radám začnite aj vy využívať marketingové služby, ktoré boli doteraz pre vás nedosiahnuteľné. Dokonca za priateľskú cenu, ktorú si môžete dovoliť. Vytvorte si vlastnú značku, za ktorou budete stáť. My vám budeme našepkávať.

 Nič za to nedáte.

Prečo sme sa spojili?

Spojili sme sa, pretože sme sa stretávali s tým, že nás oslovovali známi a priatelia, ktorí prevádzkujú lokálne reštaurácie, alebo majú vlastnú výrobu produktov. Ich problém je, že si nedokážu nájsť čas na šírenie povedomia o svojich výrobkoch, službách, ale najmä niektoré služby sú finančne nedostupné pre bežného prevádzkovateľa.

 Už je to inak.

Lebo my máme svoje vízie a cieľ…

Ukážeme vám, že aj menší, stredný a dokonca lokálny výrobca, kaviareň alebo reštaurácia môže mať svoju vlastnú identitu. Naučíme vás, ako robiť to inak, odlíšiť sa, ale zostať pri tom sám sebou. Presne tak ako aj my. Odlišní, ale stále nohami na zemi so základnými hodnotami ako serióznosť, lojalita a férovosť.

Poďte s nami tvoriť.

Prečo to robíme inak?

Robíme to, čo nás baví. Prinášame kvalitnú, ale cenovo dostupnú službu pre všetkých, ktorí chcú svoj čas radšej využiť na tvorbu svojich produktov. A tiež pre tých, ktorí hľadajú správne nastavenie v začínajúcom biznise, alebo reštarte toho, čo už nefunguje.

Neváhajte a ozvite sa nám.

Čo robíme

Objavujeme hodnoty

ikona_web_cierna_s

Tvorba webstránok

Vytvárame webové stránky, e-shop alebo aplikácie podľa vašich predstáv.

ikona_marketing_cierna_s

Online marketing

Cielime na vašich zákazníkov a jasne sa im prihovárame.

ikona_identita_cierna_s

Identita značky

Vytvárame hodnoty a učíme ľudí milovať vaše výrobky a služby.

S Naďou Bohinskou  jsem dlouhodobě spolupracovala a mohu její služby, a to ve všech oblastech prezentovaných v její nabídce, doporučit. Má odborné vzdělání a praxi v oblasti marketingu i projektového řízení, které dokáže díky analytickému a kreativnímu myšlení velmi dobře využít ve prospěch klienta. Ať již se to týká přípravy marketingových a komunikačních strategií, nebo jejich praktického naplnění, vždy jsem byla s její prací a přístupem spokojená.

Eva Děkanová

Manažerka marketingu skupiny Geis (CZ, SK, PL)

 Veľmi ma teší spolupráca s celým teamom bohowski. Držím tomuto projektu palce a teším sa na ďalšiu spoluprácu s nimi.

Janette Horstmann

Predsedníčka OZ Podnikavci Novohradu a zakladateľka Coworkingu Priestor

Máte pre nás novú výzvu?

Neváhajte nás kontaktovať, radi si vás vypočujeme