Marketing s pridanou hodnotou

Podnikajte v súlade

s vaším poslaním

PODNIKAJTE V HARMÓNII SO SEBOU

Nazeráme na biznis aj z pohľadu Human dizajnu, preto dokážeme zmapovať váš podnikateľský potenciál a odporučiť, ako by ste sa mohli zažívať spokojnosť a autenticky sa prezentovať v súlade s vašimi hodnotami a cieľmi.

ZDIEĽAJTE SVOJE HODNOTY ONLINE

Komunikujte so svojou cieľovou skupinou alebo komunitou. Pomôžeme vám s tvorbou obsahu a reklamných kampaní, ktoré s vaším publikom rezonujú, posilňujú váš brand a opierajú sa o vašu identitu a hodnoty.

PRITIAHNITE ZÁKAZNÍKOV, KTORÍ S VAMI REZONUJÚ

Vaša značka môže fungovať ako magnet. To, ako ste naladení, ovplyvňuje to, akých ľudí a skúsenosti k sebe priťahujete. Nechajte sa svojimi zákazníkmi vidieť a počuť a vytvorte pre nich cestu, po ktorej k vám môžu ľahko prísť. 

S istotou do cieľa

Kde sa práve nachádzate?

Ste rozbehnutí správnym smerom

Žijete a podnikáte v harmónii so sebou. Máte dar alebo výnimočný produkt/službu a zdieľate ho s ľuďmi, ktorí to potrebujú. Prinášate svetu hodnoty a formujete ho svojím jedinečným spôsobom, čím ho robíte zdravším alebo lepším miestom pre život. Hľadáte spoľahlivý tím profesionálov, ktorí nielen pochopia vašu podstatu, ale rozumejú aj marketingu a reklame, a dokážu využiť ich silu pre rozvoj vášho podnikania a pritiahnutie tých správnych zákazníkov.

Hľadáte svoju správnu cestu

To, čo robíte, vás vyčerpáva, a cítite, že potrebujete zmenu. Alebo podnikáte, no niečo vám chýba k úplnej spokojnosti. Alebo túžite začať podnikať, no obávate sa, že toho na vás bude príliš veľa. Nie ste si istí, kde začať. Chcete budovať biznis v súlade so sebou a svojou prirodzenosťou a zarábať tým, čo vás baví. Chcete prinášať svetu hodnoty, obklopovať sa správnymi ľuďmi a magneticky priťahovať svojich zákazníkov.

Alchýmia značky

Nalaďte sa na prosperitu

1

Inner Engineering: Poznajte svoju biznis DNA

Venujeme sa integrácii práce do života a života do práce. Tu je náš tajný recept: Máme prístup ku kľúčovým informáciám o tom, kto ste a ako optimálne fungujete. Prezradíme vám, aký je váš UNIKÁTNY ĽUDSKÝ KÓD, vďaka ktorému dokážeme namodelovať jadro vášho biznisu namieru tomu, s čím najlepšie rezonujete. Vďaka human dizajnu dostanete príležitosť postaviť sa do svojej vnútornej sily, získate väčšie povedomie o tom, kto ste a nájdete odvahu ukázať sa svetu a čeliť význam s väčšou ľahkosťou. Vaše dary, vaše talenty a váš život vás vedú k poslaniu, ktoré ste sem prišli naplniť. Ak cítite volanie po autentickom živote a činnosti, ktorá vám prinesie spokojnosť a zmysel, mali by ste začať týmto prvým krokom.

2

Branding: Zrkadlo vašej identity

Svet vás potrebuje vidieť. Značka je ale viac ako len vizuálna identita; Je to živá entita, ktorá vyrastá zo skutočnej podstaty vášho bytia a podnikania. V našom brand ateliéri odhaľujeme váš unikátny human design, aby sme zabezpečili, že vaša značka rezonuje s vaším jedinečným ľudským kódom. Pretože rozumieme tomu, ako ste stvorení, môžeme jednoducho zosúladiť značku s vaším podnikaním alebo osobnou identitou. Na základe toho s vami vaša cieľová skupina bude ľahšie rezonovať, ľahšie vás rozpozná a porozumie vám. Branding môže byť transformačná cesta, ktorá vedie k lepšiemu sebavyjadreniu.

3

Webdesign: Online domov pre váš biznis

Webová stránka nie je len o pixeloch a kódoch – je to online domov pre váš biznis. Špecializujeme sa na tvorbu príjemných webových stránok v súlade s dušou vašej značky, kde sa vaši návštevníci budú ľahko orientovať. Skĺbením estetiky, funkcionality a zdravého rozumu vytvárame pre váš biznis útulný a funkčný online domov, s ktorým vaše publikum zarezonuje. Každá digitálna cesta začína a končí práve s webstránkou. Slúži nielen ako vaša vizitka, ale je aj efektívnym nástrojom na získavanie zákazníkov.

4

Marketing: Kultivujte svoj biznis

Svoje poklady si už nemusíte nechávať pre seba. Dovoľte svojim potenciálnym zákazníkom objaviť vás kdekoľvek a práve vtedy, keď vás a vaše služby alebo produkty potrebujú. V skratke, buďte v správnom čase na správnom mieste. Nechajte sa vidieť a počuť. Komunikujte to, čo má zmysel a súznie s vami aj s vašou cieľovou skupinou. Sme stratégovia, ktorí vyrástli v prostredí obchodu, marketingu a reklamy. Vieme, že aj v digitále sa oplatí zachovať si svoju tvár a ľudskosť. Sme ideálny partner pre tvorbu stratégií a správu kampaní, ktoré vás zmysluplne spájajú so svetom a prinášajú výsledky.

5

Social Media: Zdieľajte svoje hodnoty

Váš online priestor potrebuje dýchať autenticitou. Ľudia sa totiž chcú spájať so skutočnými ľuďmi, ktorí im rozumejú, venujú pozornosť ich potrebám a túžbam a sú pripravení reagovať na ne. Vaša digitálna stopa by mala odzrkadľovať vašu identitu a to, pre čo bije srdce vášho biznisu. Môžeme sa stať vaším sprievodcom pri tvorbe a zdieľaní pútavého a jedinečného online príbehu, ktorý nielen odráža, kto ste a aká je vaša cesta, ale zároveň angažuje vašu cieľovú skupinu a podporuje skutočné medziľudské spojenie na úrovni človek – médium – človek.

6

Consulting: Prospievajte vo svete marketingu

Získajte informácie, učte sa a zvládnite marketing ľavou-zadnou! Našou úlohou je stáť pri vás ako váš priateľský radca, ktorý vám ponúkne vhľad do sveta marketingu a naučí vás základné tipy, triky a grify. Podporte životaschopnosť vášho podnikania, pripravte sa premeniť svoje výzvy na víťazstvá a pozorujte, ako váš biznis s našou pomocou prekvitá.

Prosperujte vďaka tomu,

na čo ste boli stvorení

Postavte sa hrdo do svojej identity

Od vízie k realizácii

Vďaka human dizajnu získate komplexné informácie o sebe, svojej osobnej značke a svojom podnikaní, ktoré vám umožnia robiť sebavedomé rozhodnutia, udržiavať rovnováhu medzi pracovným a osobným životom, podporujú váš osobnostný rast, finančnú stabilitu a povedú vás k lepším medziľudským vzťahom.

Poznanie vašej biznis DNA vám pomôže:

  • Lepšie spoznať seba samých
  • Efektívne komunikovať s rôznymi typmi ľudí, vrátane obchodných partnerov a klientov
  • Objavíte svoje dary a potenciál
  • Naučíte sa robiť lepšie obchodné rozhodnutia
  • Získate nové pohľady na prístup k vášmu podnikaniu
  • Pochopíte, ako sa prezentovať v súlade so značkou, ktorou ste vy sami a ktorú reprezentujete
  • Naučíte sa komunikovať účinný marketingový obsah v súlade s vašou značkou
  • Zlepšíte svoje obchodné stratégie
  • Identifikujete svoje ideálne pracovné prostredie a ľudí, ktorí vám pomôžu naplniť vaše ciele

Podnikanie v súlade so sebou vám umožní dosiahnuť nielen materiálny dostatok, ale aj vnútorné naplnenie a radosť.

Vkladáme do marketingu dušu, tvoríme pre značky, ktoré menia svet na dobré miesto pre život

Povedzte nám o svojich výzvach

15 + 14 =