Postavte sa strategicky ku svojim dlhodobým cieľom

Marketingové aktivity

v súlade so stratégiou

Marketingový paušál

 S pravidelným marketingovým paušálom neplatíte za marketing veľké faktúry viacerým spoločnostiam, ale všetko máte na paušál pod jednou útulnou strechou. Služba je vhodná pre tých, ktorí potrebujú pravidelnú starostlivosť o google reklamu, reklamné kampane, tvorbu obsahu pre siete alebo svoj emailový marketing, tvorbu článkov, blogov a iné.

Marketing na mieru

Pripravíme pre vás riešenia na mieru, ak potrebujete webovú stránku, e-shop, predajný funnel, vizuálnu identitu pre vašu značku, crowdfundingovú kampaň, peknú obálku a grafiku pre vašu knihu alebo iný produkt, produktový manažment, reklamnú kampaň, stratégiu pre vašu osobnú značku, email marketing, event manažment a iné.

Marketing na paušál

Získajte silného partnera pre svoj biznis

R

Individuálne Workshopy

Pozeráme sa na vaše podnikanie a značku strategicky a celostne. 

R

Konzultácie a poradenstvo

Sme vždy na príjme, keď potrebujete vyriešiť problém.

R

Efektívne využitie zdrojov

Pri správe vášho marketingu šetríme váš čas i peniaze.

R

Komunikácia s médiami

Komunikujeme s médiami pri nákupe médií a nosičov.

Každým krokom správnym smerom

Naše marketingové služby

Vizuálny systém a identita

Zdieľajte so svetom svoje hodnoty. Pomôžeme vám definovať a vdýchnuť život vašej značke od názvu po identitu. Od stratégie po vizuál, nájdite s nami svoje „wow“, ktoré vás odlíši od konkurencie, zaujme vašich zákazníkov a pomôže vám vybudovať si s nimi silné puto.

Webdizajn

Tvoríme príjemné webové stránky v súlade s dušou vašej značky. Skĺbením estetiky, funkcionality a zdravého rozumu vytvárame pre váš biznis útulný a funkčný online domov, s ktorým vaše publikum zarezonuje. Každá digitálna cesta začína a končí práve s webstránkou. 

Reklamné kampane

Reklamné kampane nie sú len o online svete. S 360° prístupom integrujeme stratégie online aj offline pre dosiahnutie maximálneho efektu. Pri tvorbe kampaní kladieme dôraz na jasne definované ciele, porozumenie cieľovej skupine, funkčnú kreatívu a meranie výsledkov.

Online essentials

Ako z online vyťažiť maximum v súlade s cieľmi vašej značky? Pri výbere online reklamných kanálov je dôležité mať jasnú stratégiu, zvážiť rozpočet a špecifiká cieľovej skupiny. Dôležitá je aj tvorba pútavého reklamného obsahu a efektívne meranie a optimalizácia kampaní.

Neviete, kde začať? Pomôžeme vám naštartovať váš biznis.

Napíšte nám, čo potrebujete. dohodnime sI spolu ÚVODNú konzultáciu.

Povedzte nám o svojich výzvach

15 + 15 =