Postavte sa strategicky ku svojim dlhodobým cieľom

Marketingové aktivity

v súlade so stratégiou

Stratégia pre rast a rozvoj

Rozmohol sa nám tu taký nešvár, a síce – firmy/obchodníci sa zvyknú púšťať do marketingových aktivít bez toho, aby mali jasne definovanú stratégiu. Často to pôsobí tak, ako keď si postavíte dobre tesniace okno na deravú stenu. Jednoducho vám odniekiaľ „fučí“ a zdroje unikajú bez toho, aby aktivity plnili cieľ. Verte nám, to nechcete. Chcete funkčnú a zmysluplnú stratégiu.

Marketingový servis

 S pravidelným marketingovým servisom neplatíte za marketing veľké faktúry viacerým spoločnostiam, ale všetko máte na paušál pod jednou útulnou strechou. Služba je vhodná pre tých, ktorí potrebujú pravidelnú starostlivosť o google reklamu, kampane na sociálnych sieťach, tvorbu obsahu pre siete alebo svoj emailový marketing, tvorbu článkov, blogov a iné.

Marketing na mieru

Pripravíme pre vás riešenia na mieru, ak potrebujete webovú stránku, e-shop, predajný funnel, vizuálnu identitu pre vašu značku, crowdfundingovú stratégiu pre váš nový projekt, peknú obálku a grafiku pre vašu knihu alebo iný produkt, produktový manažment, reklamnú kampaň, stratégiu pre vašu osobnú značku v súlade s human designom, email marketing, event manažment a iné.

Každý krok na správnom mieste

Naše služby

Marketingová stratégia

Vytvoríme vám marketingovú stratégiu na mieru, ktorá vám pomôže dosiahnuť vaše ciele. Od analýzy trhu a cieľovej skupiny až po návrh marketingových aktivít a meranie ich efektívnosti. S nami bude vaša cesta k úspechu ľahšia a efektívnejšia.

Online essentials

Ako z online vyťažiť maximum v súlade s cieľmi vašej značky? Pri výbere online reklamných kanálov je dôležité mať jasnú stratégiu, zvážiť rozpočet a špecifiká cieľovej skupiny. Dôležitá je aj tvorba pútavého reklamného obsahu a efektívne meranie a optimalizácia kampaní.

Unikátna značka pre firmy

Zdieľajte so svetom svoje hodnoty. Pomôžeme vám definovať a vdýchnuť život vašej značke, ktorá vás odlíši od konkurencie. Od stratégie po vizuál, nájdite s nami svoje „wow“, ktoré zaujme vašich zákazníkov a pomôže vám vybudovať si s nimi silné puto.

Reklamné kampane

Reklamné kampane nie sú len o online svete. S 360° prístupom integrujeme stratégie online aj offline pre dosiahnutie maximálneho efektu. Pri tvorbe kampaní kladieme dôraz na jasne definované ciele, porozumenie cieľovej skupine, funkčnú kreatívu a meranie výsledkov.

Osobná značka podľa HD

Viete o tom, že unikátny kód každého človeka, jeho danosti, potenciál a napríklad aj to, od čoho sa odvíja jeho príbeh s peniazmi, dnes vieme čítať? Preto vám dokážeme vytvoriť osobnú značku na základe toho, čo vás robí jedinečnými.

Webdizajn

Získajte ľúbivú online platformu, ktorá bude reprezentovať vašu značku a zároveň bude efektívnym nástrojom na oslovovanie vašich zákazníkov. Potrebujete e-shop? Rezervačný systém? Cloudové riešenia? U nás nájdete všetko.

Napíšte nám, čo potrebujete. dohodnime sI spolu ÚVODNú konzultáciu.

Povedzte nám o svojich výzvach

14 + 9 =